PRACUJ JAKO CUSTOMER SERVICE SPECIALIST
...

PRACUJ JAKO CUSTOMER SERVICE SPECIALIST
16.1.2020

Termín nástupu: IHNED

Společnost: PRAGUE PLACE

Místo výkonu: Praha – Kancelář / HOME OFFICE

 

KDO JSME

 

Před 6lety to začalo jedním nevinným apartmánem, kdy jsem se rozhodl, že jsi krásu města Prahy nemohu nechat jen pro sebe a ukážu jí celému Světu 🙂
Rozhodl jsem se tedy apartmán (se souhlasem majitele
) poskytnout turistům přes platformu Airbnb … K dnešnímu dni je takových apartmánu 50. V průběhu růstu jsme zapojili známé platformy Booking, Expedia (Hotels.com) a chtěli bychom mířit ještě výš. Zkrátka a dobře jsme malá rychle se rozvíjejíci firma, která se k apartmánům chová jako by byly její vlastní.

 

KOHO HLEDÁME

Hledáme dobrou duši, která bude s radostí pečovat o naše hosty a návštěvníky tohoto krásného města. Někoho, pro koho bude radostí být nápomocný/á odpovídat na dotazy občas úsměvné, ale i dotazy vážnější naopak s Tvým úsměvem na tváři, aby všechno pěkně běželo. Kromě komunikace s hosty na několika hlavních kanálech (Airbnb, Booking, Expedia, Telefon) Tě čeká i interní komunikace v týmu.

 

V tuto chvíli hledáme člověka na dva dny v týdnu. Máš-li prostor na celý úvazek, zvládneme ho poskládat – práce je u nás dost. V naší kanceláři na Malé Straně Tě budeme fyzicky potřebovat jednou týdně, jinak je po důkladném zaučení možné pracovat z DOMOVA = HOME OFFICE 🙂

 

 

POTŘEBNÉ SKILLS aneb koho bychom chtěli, aby se nám hezky spolupracovalo?

Jsme na stejné lodi hodnotově i esteticky. Tzn. že náš člověk má vztah k nám a my k němu, nehledě k našem hostům, našim apartmánům, vybavení a hladkému chodu firmy. Chápe cestování nejen jako trend, ale především i jako zážitek na který v pozitivním slova smyslu nezapomene.

 

JAK FUNGUJEME aneb co umíme nabídnout Tobě

Budeš v hezkém prostoru, kde se pohybují příjemní lidé. Náš tým je opravdu moc fajn. Komunikujeme na rovinu a otevřeně a nějak jsme si zasloužili, že i naši zákazníci jsou většinou úplně boží.

Jsme svobodná firma a tvoje spokojenost je pro nás stejně důležitá jako spokojenost našich zákazníků. Z naší strany se nesetkáš s žádnou manipulací a to samé budeme očekávat od tebe.

Dostaneš veškeré naše know-how, co jsme se za ty roky naučili. Budeš u nás mít na starosti dost věcí, ale rozhodně tě v tom nenecháme plavat.

Peníze si promysli, jaké potřebuješ. Na naší případné schůzce se pobavíme o tom, jestli ti je umíme dát.

 

 

Autentická a otevřená osobnost s dobrou komunikací.

V češtině a angličtině. Potřebujeme, abys ovládal/a češtinu a angličtinu slovem i písmem na důstojné úrovni, přece jenom budeš komunikovat s lidmi z celého Světa. Šéf je na češtinu pes, s angličtinou naopak pokulhává. Potřebujeme, abys uměl/a komunikovat a byl zvyklý problémy řešit hned. Měl/a v sobě pokoru vůči hostům a chápal/a, že jsi tu pro ně.

 

Orientuješ se základně v tom, co znamená hostit.

Nepotřebujeme Františka – (recepáka ze seriálu čtvrtá hvězda), ale měl bys mít aspoň představu o tom, jak funguje recepce v hotelu, která disponuje prozákaznickým přístupem

 

Neděsíš se s lidmi mluvit, jsi pečlivý/á a je na Tebe spoleh.

JAK NÁM DÁT VĚDĚT

 

Můžeš nám napsat na email: info.michalandfriends@gmail.com spolu se svým CV + bys mohl/a něco o sobě napsat.

 

Michal, Martin, Jana 

Informace